Image by Hoach Le Dinh

O nas

mgr Joanna Marciszewska
DIETETYK PROWADZĄCY

Jestem dietetykiem klinicznym z wieloletnim doświadczeniem. Jeśli umówisz się na wizytę, to spotkasz się ze mną i będę czuwać nad Twoją dietą oraz postępami.

 

W Dietetyk TV pracują ze mną jeszcze dwie osoby - Aleksandra dba o wysoką jakość jadłospisów dla pacjentów, a Sandra spina pracę firmy w jedną całość.

mgr Aleksandra Pośpiech
DIETETYK WSPÓŁPRACUJĄCY

Jestem doświadczonym dietetykiem klinicznym i we współpracy z Joanną, dokładam wszelkich starań, by opracowany dla Ciebie jadłospis był zgodny z zaleceniami oraz dopasowany do Twoich preferencji. Tytuł magistra dietetyki uzyskałam na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Obecnie pracuję również na Oddziale Rehabilitacji Kardiologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie oraz w klinice specjalizującej się w chirurgicznym leczeniu otyłości.

Sandra Krzemińska
ASYSTENTKA BIURA

Dbam o to, aby wizyty, webinary

i inne dostarczane produkty były punktualne, uporządkowane oraz  atrakcyjne graficznie. Zarządzam grafikiem i dostarczam najważniejsze informacje do pacjentów, dzięki czemu współpraca z Joanną będzie dla Ciebie jasna, solidna i terminowa.

Więcej o mnie - Joanna Marciszewska

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, a swoją wiedzę nieustannie poszerzam na kursach i szkoleniach w zakresie dietetyki. W 2019 r. odbyłam staż jako dietetyk w Stanach Zjednoczonych w hawajskim centrum leczenia choroby nowotworowej (Kokolulu Cancer Retreats).

Pracuję z pacjentami indywidualnie oraz prowadzę wykłady w tematyce zdrowego żywienia. Dbam o to, aby przekazywać pacjentom zawsze aktualne informacje, dlatego na co dzień zagłębiam się w najnowsze badania naukowe z dziedziny odżywiania.

 

Specjalizuję się w terapii zespołu jelita drażliwego (IBS) i SIBO w oparciu o dietę low FODMAP oraz leczeniu żywieniowym innych chorób przewodu pokarmowego. Prowadzę także dietoterapię chorób takich jak otyłość, insulinooporność, cukrzyca, nadciśnienie i miażdżyca, a także przy wielu innych jednostkach chorobowych.

Publikacje:

Monografia "Problemy zdrowia reprodukcyjnego kobiet" (2018) Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu - autorka rozdziału "Wpływ masy ciała oraz sposobu żywienia na płodność kobiet"

Certyfikaty -  Joanna Marciszewska