top of page

O NAS

joanna marciszewska dietetyczka.JPG

Dietetyk kliniczny Wrocław i online

mgr Joanna Marciszewska

Założycielka Dietetyk TV

Jestem dietetyczką kliniczną z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, a swoją wiedzę nieustannie poszerzam na kursach i szkoleniach w zakresie dietetyki. W 2019 r. odbyłam staż jako dietetyk w Stanach Zjednoczonych w hawajskim centrum leczenia choroby nowotworowej. Specjalizuję się w terapii zespołu jelita drażliwego (IBS) i SIBO w oparciu o dietę low FODMAP, diecie przy nietolerancji histaminy oraz leczeniu żywieniowym chorób przewodu pokarmowego. Pracuję z pacjentami indywidualnie oraz prowadzę wykłady w tematyce zdrowego żywienia. Moje certyfikaty >>

Gabinet: Wrocław, ul. Skarbowców 69

Dostępne także wizyty online

Aleksandra.jpg
mgr Aleksandra Pośpiech
Dietetyk kliniczny online

Jestem dietetyczką kliniczną, tytuł magistra dietetyki uzyskałam na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Specjalizuję się w zakresie odżywiania w chorobach przewodu pokarmowego (dieta low FODMAP przy zespole jelita drażliwego i SIBO), chorobach dietozależnych (m.in. dyslipidemia, insulinooporność), w oraz w diecie przy nietolerancji histaminy. Posiadam bogate doświadczenie w prowadzeniu osób, z różnego rodzaju dolegliwościami, chorobami i potrzebami. Swoją wiedzę pogłębiłam dzięki doświadczeniu w pracy w Warszawskim szpitalu klinicznym (oddz. kardiologia) oraz w klinice chirurgicznego leczenia otyłości. Ukończyłam także szereg szkoleń z zakresu dietetyki oraz uczestniczyłam w konferencjach naukowych z zakresu żywienia.

Patrycja_2.jpg
Patrycja Szcześniak
Dietetyk

Jestem absolwentką dietetyki na SGGW w Warszawie. Aktualnie kontynuuję naukę na II stopniu na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. W obszar moich zainteresowań wchodzą tematy związane z mikrobiotą jelitową, dietą roślinną oraz chorobami jelit i ich dietoterapią. Zajmuję się tworzeniem przepisów i jadłospisów oraz przygotowuję merytoryczne treści i materiały, które wykorzystujemy w pracy z pacjentem. 

sandra krzeminska.jpg
Sandra Krzemińska
Asystentka biura

Dbam o to, aby wizyty, webinary i inne dostarczane produkty były punktualne, uporządkowane oraz  atrakcyjne graficznie. Zarządzam grafikiem i dostarczam najważniejsze informacje do pacjentów, dzięki czemu współpraca z dietetyczkami będzie dla Ciebie jasna, solidna i terminowa.

Joanna
Certyfikaty dietetyk Joanny Marciszewskiej
Joanna1
AleksadraPospiech
Certyfikaty dietetyk
Aleksandry Pośpiech
bottom of page