top of page

Warsztaty dietetyczne dla firm

Szukasz osoby, która poprowadzi szkolenie dietetyczne w Twojej firmie? Dobrze trafiłeś! Nazywam się Joanna Marciszewska, jestem dietetyczką kliniczną i prowadzę warsztaty dietetyczne dla firm na żywo oraz w formie webinarów. Oferuję także indywidualne spotkania z pracownikami w formie konsultacji dietetycznych w ramach dni zdrowia. 

Dietetyk dla firm

Mam kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dietetycznych dla firm w języku polskim i angielskim, zarówno na żywo, jak i online. Wiem, co zaciekawi Twoich pracowników i mam mnóstwo pomysłów na tematy warsztatów.

Warsztaty dietetyczne - dla kogo?

Oferuję szkolenia dla dużych korporacji, ale też małych firm
i organizacji.

W jakich miastach prowadzę szkolenia?

Mieszkam we Wrocławiu, ale oferuję szkolenia na terenie całej Polski.

Ile to kosztuje?

Cena zależy od czasu trwania i rodzaju usługi (szkolenie, spotkania indywidualne z pomiarem składu ciała). W przypadku usług stacjonarnych na cenę ma wpływ także miasto, w której znajduje się Twoja firma. Napisz do mnie i przygotuję propozycję tematów oraz wycenę:

_edited.png

Kim jestem?

Image by Alexander Grey

Jestem mgr dietetyki...

Ukończyłam studia mgr z dietetyki na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, od 2017 roku prowadzę gabinet dietetyczny i ukończyłam szereg szkoleń z zakresu żywienia.

IMG_3198.JPEG

...ukończyłam staż w USA...

Ukończyłam staż dietetyczny w Hawajskim Centrum Leczenia Nowotworów, co bardzo mi pomogło  poszerzyć swoją wiedzę o edukacji żywieniowej i poprawić język ang.

fot. Kasia Krynicka.jpg

...i kocham przemówienia publiczne!

Od 2018 zajmuję się warsztatami dietetycznymi, szkoleniami, a także webinarami. Należałam również do znanej, międzynarodowej organizacji  Toastmasters.