Image by Hoach Le Dinh

Tabela diety low FODMAP - bezpłatny PDF

Produkty dozwolone.jpg
Produkty niedozwolone.jpg

Pobierz bezpłatnie tabelę diety low FODMAP
 

Lista produktów dozwolonych i niedozwolonych na diecie low FODMAP w formacie PDF, dzięki której łatwiej będzie Ci wprowadzić tę dietę i zadbać o swoje jelita. Dieta low FODMAP zalecana jest przy zespole jelita drażliwego i SIBO.

Lista jest opracowana na podstawie danych w aplikacji Monash University i jest na bieżąco aktualizowana przez dietetyczkę Joannę Marciszewską, specjalistkę w dziedzinie diety low FODMAP i terapii IBS.

Pobierz bezpłatną tabelę produktów diety FODMAP
i zapisz się do newslettera - lista FODMAP pdf

W ciągu godziny od potwierdzenia otrzymasz pdf z tabelami diety low FODMAP. Dziękuję za przesłanie zgłoszenia.

shallow%20photography%20of%20leaves_edit
round green and yellow fruit lot_edited.jpg

Lista FODMAP pdf - dieta low FODMAP - dlaczego warto pobrać?

Jeśli chorujesz na zespół jelita drażliwego (IBS) i chcesz przejść przez wszystkie fazy diety low FODMAP w celu zminimalizowania objawów, to te dwie listy FODMAP produktów dozwolonych i niedozwolonych na diecie low FODMAP mogą Ci pomóc! Wszystkie produkty są podzielone na kategorie i opisane w dokładny sposób (np. dokładna gramatura przy produktach, których ilość należy ograniczać).

Jeśli jesteś po antybiotykoterapii ze względu na SIBO, to również możesz zastosować przez jakiś czas dietę low FODMAP, aby zmniejszyć ryzyko nawrotu tej choroby.

Więcej na temat etapów i efektów diety low FODMAP pisałam w tym artykule.

Jeśli potrzebujesz pomocy ze zbilansowaniem diety low FODMAP i chciałbyś otrzymać indywidualny jadłospis, to umów się na wizytę online.

 

Opinie pacjentów

round green and yellow fruit lot_edited.jpg

Profesjonalna, indywidualna i rzetelna obsługa w miłej atmosferze. Widac zaangażowanie w każdego klienta, oraz to że Pani Joanna ma ogromną wiedzę i na bieżąco ja poszerza. Dzięki Pani Joannie, ja i mój żołądek czujemy się znacznie lepiej, bez przyjmowania ogromnej ilości leków i wykonywania bezsensowny badań za masę pieniędzy.

Paulina M.

Pani Joanna pomogła mi we wszystkich dolegliwościach związanych z zespołem jelita drażliwego co znacznie poprawiło jakość mojego życia. Brzuch nie boli a Pani Joanna to przemiła osoba. Dobrze przeprowadziła mnie przez wszystkie etapy diety Fodmap. Łatwe i smaczne posiłki.

Krystian K.

Wszystkie opinie, z którymi moi pacjenci chcieli się podzielić publicznie znajdziecie na portalu Znany Lekarz, Facebook i Google.

Kim jestem?

a.graff-partyka-85 (4).JPG

Jestem dietetykiem klinicznym, po ukończonych studiach magisterskich z dietetyki na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.

 

Specjalizuję się w prowadzeniu pacjentów z zespołem jelita drażliwego (IBS) i SIBO, wykorzystując znajomość zasad i postępowania przy diecie low FODMAP.

 

W 2019 r. odbyłam dietetyczny staż naukowy w Stanach Zjednoczonych i ukończyłam kursy "Żywienie i suplementacja w zespole jelita drażliwego", "SIBO - diagnostyka i leczenie - praktyczne podejście lekarza", "SIBO w teorii i praktyce",„Complete Guide to the Low FODMAP Diet ”.

Opinie - dietetyk przy IBS

Polecam z całego serca! Starannie ułożone zalecenia, które szybko rozwiązały moje problemy z jelitami :) Zalecenia uwzględniały moje upodobania, bez usilnego wciskania produktów których nie lubię. Do tego super suplementacja uwzględniająca inne problemy zdrowotne. Stały i bardzo sympatyczny kontakt. Jeszcze raz polecam serdecznie! :)

Magda B.

Pani dietetyk bardzo kompetentna i konkretna. Dużo tłumaczy, poświęca tyle czasu, ile potrzeba. Jadłospis ułożony indywidualnie z uwzględnieniem wszystkiego, co lubię. Dieta wygląda rewelacyjnie, aż ma się ochotę dbać o przestrzeganie. Gorąco polecam

Iza